1890 TL den Başlayan Fiyatlar
9 farklı salonumuzda, düğün, nişan, kına, sünnet ve parti gibi etkinliklerinizi 1890 TL'den başlayan uygun seçeneklerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.
Teklif İste

Topkapı Garden 1

Anasayfa » Topkapı Garden 1

Topkapı Garden 1 Düğün Salonu

Topkapı Garden salonlarımız içerisinde açık alandan bulunan ve üzeri tente sistemi ile zarifçe kapatılmış olan salonumuz, arena mimarisi ile tasarlanarak hayata geiçirilmiştir. Arena tarzı mimarisi ile konuklarınızın tamamı sahneyi konforlu ve kusursuz olarak oturduğu yerden izleyebilmektedir.

Garden1 salonumuzda 100 -800 kişiye kadar olan misafir kapasitemiz, yemekli organizasyonlarınızda 100-650 kişilik kapasite olarak değişkenlik göstermektedir.

Şık tasarımında bulunana çift merdivenden gelin damat girişi, değişken renkli led salon aydınlatmalarının yanısıra, profesyonel sahne ışıklandırması yer almaktadır.

Üzeri tente sistemi olmasının avantajları da saymak gerekirse, yazları sıcak havalarda, gün ışığından koruyarak daha temiz ve serin bir hava sirkülasyonunu açık hava kalitesinde elde edebilir iken, yağışlı ve kapalı havalarda, yağışdan etkilenmeden düğün, sünnet ve diğer organizasyonlarınız etkilenmeden sürebilmektedir.

Pınarbaşı İzmir Düğün Salonları ile siz ve konuklarınız unutulmaz organizasyonlar yaşayın.