1890 TL den Başlayan Fiyatlar
9 farklı salonumuzda, düğün, nişan, kına, sünnet ve parti gibi etkinliklerinizi 1890 TL'den başlayan uygun seçeneklerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.
Teklif İste

Topkapı Garden 2

Anasayfa » Topkapı Garden 2

Topkapı Garden 2

Topkapı Garden 2 Düğün Salonu – İzmir Düğün Salonları

Garden2 salonumuz tıpkı garden1 ve plus salonumuz gibi arena mimarisi ile inşaa edilerek hayata geçirilmiştir. Basamaklı yapısı ile tüm konuklarınızın oturdukları masalarından ayağa kalkmalarına gerek duymaksızın sahneyi ve etrafı rahatça izleyebilmelerini sağlar.

Garden2 salonumuzda 100 -850 kişiye kadar olan misafir kapasitemiz, yemekli organizasyonlarınızın yanısıra kokteyl tarzı sunumlarımız ile de konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.

Şık tasarımında bulunana çift merdivenden gelin damat girişi, değişken renkli led salon aydınlatmalarının yanısıra, profesyonel sahne ışıklandırması yer almaktadır.

Üzeri tente sistemi olmasının avantajları da saymak gerekirse, yazları sıcak havalarda, gün ışığından koruyarak daha temiz ve serin bir hava sirkülasyonunu açık hava kalitesinde elde edebilir iken, yağışlı ve kapalı havalarda, yağışdan etkilenmeden düğün, sünnet ve diğer organizasyonlarınız etkilenmeden sürebilmektedir.

Topkapı Garden salonlarımızı, İzmir Pınarbaşı semtinde ziyaret edebilirsiniz.