1890 TL den Başlayan Fiyatlar
9 farklı salonumuzda, düğün, nişan, kına, sünnet ve parti gibi etkinliklerinizi 1890 TL'den başlayan uygun seçeneklerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.
Teklif İste

Topkapı Garden Plus

Anasayfa » Topkapı Garden Plus

Topkapı Garden Plus Düğün Salonu

Zarif, estetik ve arena mimarisi ile üzeri açık olmasının yanında, büyük tente sistemi ile hangi hava şartları olursa olsun, düğün ve organizasyonlarınızı eksiksiz karşılayabilir. 100 kişiden 1000 kişinin üzerine çıkabilecek kapasitesi ile en kalabalık düğünlere ev sahipliği için uygundur.

Merdivenlerde ve havuzdan gelen gondol ile etkileyici bir girişe sahiptir. Unutulmaz gününüz için, Garden Plus salonumuzda, düğün pastası, orkestra, içecekler ile düğün yapmanın yanısıra, kokteyl ve yemekli düğün olarak da hizmet vermekteyiz.

Sandalye ve masa giydirme seçenekleri, slayt gösterimi için barkovizyon sistemi, yer volkanları, sis makinası, konfetiler, maç meşaleleri, baloncuk yağmuru gibi birçok donanıma sahip salonumuzda, tam otomatik jenaratör sistemi ile elektrik kesintilerinden de etkilenmezsiniz.

İzmir Pınarbaşı mevkisinde bulunan düğün salonları ziayaret ederek veya telefon açarak daha detaylı  bilgi alabilirsiniz.