1890 TL den Başlayan Fiyatlar
9 farklı salonumuzda, düğün, nişan, kına, sünnet ve parti gibi etkinliklerinizi 1890 TL'den başlayan uygun seçeneklerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.
Teklif İste

Salonlarımız

Anasayfa » Salonlarımız

Topkapı Garden & Ottoman Garden

3 tanesi  tamamen kapalı olmak üzere, 6 tanesi  üzeri yağmura karşı korumalı üzere 9 farklı salonumuzda her bütçeye uygun, yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile sizi ve konuklarınızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Salonlarımızda, soğuk hava depolarımızda yiyecek ve içeceklerin muhafazası, pastanemizde yaş ve kuru pastaların günlük üretimi, mutfağımızda ise yemekli düğünleriniz için menülerdeki ürünlerin üretimi tamamen hijyen kurallarına sadık kalınarak üretilmekte ve taptaze servis edilmektedir.

İzmir Bornova Pınarbaşı’nda bulunan Topkapı Garden ve Ottoman düğün salonlarımızda, düğün, kına, sünnet, nisan, parti, okul ve iş yemekleri yanısıra kahvaltı organizasyonlarınızda eksiksiz bir hizmet deneyimi sunuyoruz.

Ayrıca VIP düğün araçlarımızı da süslenmiş ve şöförlü olarak hizmetinize sunuyoruz.

Pınarbaşı Düğün salonları konusunda iddalı olan salonlarımızı incelemeden karar vermeyin.

Ayrıca VIP düğün araçlarımızı da süslenmiş ve şöförlü olarak hizmetinize sunuyoruz.

0232 478 38 48 numaralı telefonlarımızdan detaylı bilgi alarak, salonumuza gelmeden önce whatsapp hattımızdan gerekli görsel ve diğer hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz.